فروشگاه فایل لایه باز بلیزطرح
جستجو کردن

سربرگ لایه باز

35,000 تومان
35,000 تومان
35,000 تومان
35,000 تومان
35,000 تومان
35,000 تومان
35,000 تومان
35,000 تومان
35,000 تومان
35,000 تومان
35,000 تومان
35,000 تومان
35,000 تومان
35,000 تومان
35,000 تومان
35,000 تومان
35,000 تومان
35,000 تومان
35,000 تومان
35,000 تومان
35,000 تومان
35,000 تومان
35,000 تومان
35,000 تومان
35,000 تومان

سربرگ لایه باز

سربرگ ها از مهم ترین ملزومات یک ست اداری هستند. یک سربرگ شامل تمام اطلاعات هویتی یک برند یا سازمان است و به مکاتبات کاری رسمیت می بخشد. سربرگ ها که در قطعات آ4 و آ5 و کوچک تر طراحی می شوند حاوی اطلاعاتی نظیر ادرس و شماره تلفن، لوگو، تاریخ و پیوست و… هستند و می توانند به سازماندهی بهتر و نظم بخشی به نامه های اداری کمک کنند.

وقتی صحبت از طراحی یک ست اداری خوب به میان می آید، طراحی سربرگ از اولین ضروریات است. طراحی یک سربرگ سفارشی نیازمند به صرف زمان و هزینه است. در مقابل راهکار بهتری هم وجود دارد، شما می توانید با خرید طرح آماده سربرگ در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید. سربرگ لایه باز یک طرح آماده است که توسط نرم افزارهای گرافیکی طراحی شده و قابلیت ویرایش دارد.

شما  می توانید با ویرایش یک طرح آماده سربرگ، به سرعت این عنصر اداری مهم را با ویژگی های مورد نظرتان خلق کنید. زمانی که وارد یک اداره و سازمان بزرگ می شوید، معمولا ابتدا به ظواهر و جزئیات مختلفی که در سالن و سایر دفاتر و اتاق ها استفاده شده، توجه می کنید. این مورد معمولا برای همه افراد و حتی اگر رقبای کاری یک دیگر باشند، نیز به خوبی صدق می کند. به همین دلیل هر چند توجه به کیفیت خدمات و محصولاتی که یک شرکت یا تولید کننده ارائه می کند، ظواهر نیز اهمیت زیادی دارد.

یکی از بهترین اقداماتی که می توان به منظور افزایش پرستیژ و بهبود کیفیت کاری یک شرکت یا سازمان بزرگ انجام داد، طراحی سربرگ است. سربرگ به کاغذهایی با اندازه A4 یا A5 می گویند که در قسمت بالای آن ها اطلاعات کسب و کار با رنگ سازمانی مورد نظر درج می شود.

خوشبختانه امروزه سایت های معتبر و با کیفیتی وجود دارند که خدمات طراحی سربرگ و امکان دانلود آن را برای مشتریان محترم فراهم می کنند. همراه ما باشید تا با مزایا و اهمیت دانلود طرح لایه باز سربرگ و استفاده از آن برای کسب و کارهای مختلف آشنا شوید.

سربرگ آماده قابل ویرایش

سربرگ آماده فایلی است با پسوند PSD یا پسوندهای دیگر که با نرم افزارهای گرافیکی مثل فتوشاپ قابل ویرایش بوده و میتواند ویرایش و شخصی سازی شود. سربرگ آماده برای این اهمیت دارد که شما میتوانید بدون صرف وقت و ایده پردازی بسیار، یک سربرگ حرفه ای آماده را درون نرم افزار برده و براحتی شخصی سازی و در وقت خود بشدت صرفه جویی کنید.

سربرگ آماده قابل ویرایش معمولا در 3 فرمت فتوشاپ (PSD)، ایلوستریتور (AI) و کورل دراو (CDR) طراحی شده و بصورت فایل لایه باز در دسترس عموم قرار میگیرد، البته در سایت بلیزطرح ما صرفا پر استفاده ترین نوع فرمت لایه باز یعنی PSD را قرار میدهیم تا اطمینان حاصل کنیم که به درد کاربران بیشتری میخورد. سربرگ های قابل ویرایش و آماده شده، کار طراحان گرافیک را بسیار آسان کرده و فضای ایده پردازی برای آنها را بشدت گسترش داده اند.

چگونه طرح psd سربرگ را ویرایش کنیم؟

به طور کلی، کاربران طرح های لایه باز را دانلود یا خریداری می کنند چون آن ها قابل ویرایش هستند. دانلود طرح سربرگ لایه باز به این دلیل ارزشمند است که صاحبان شرکت ها و یا کارمندان ادارات بدون زحمت زیادی می توانند تغییرات دلخواه خود را روی فایل پیاده سازی کنند. فایل های لایه باز که معمولا در فرمت پی اس دی هستند، با نرم افزار فتوشاپ قابل ویرایش مباشند. شما علاوه بر تغییر رنگ، متن، افکت و… می توانید بخشی از فایل را به طور کامل حذف یا موارد جدیدی را به فایل اضافه کنید.

علاوه بر فتوشاپ فایل های لایه باز با نرم افزار های دیگر مانند کورل، ایلاستریتور و… هم قابل ویرایش هستند. به این ترتیب با دانلود یا خرید طرح لایه باز سربرگ شرکت یا اداره می توانید یک سربرگ اختصاصی داشته باشید بدون آن که نیاری به طراحی از صفر سربرگ وجود داشته باشد. استفاده از طرح های لایه باز باعث صرفه جویی در وقت و هزینه می شود. این طرح ها قابلیت استفاده نا محدود دارند و برای چندین شرکت یا اداره مختلف با ویرایش ساده قابل استفاده هستند.

خرید سربرگ آماده از سایت بلیزطرح

اگر قصد شما خرید یک تمپلیت سربرگ آماده است، بهتر است آن را از یک وب سایت معتبر خریداری کنید. سایت های معتبر گرافیکی طرح های لایه باز با کیفیت تری را منتشر می کنند. طرح های لایه باز با کیفیت علاوه بر طراحی زیبا و متفاوت بدون خطا و به سرعت قابل اجرا و ویرایش هستند. برای اطمینان از خرید طرح لایه باز سربرگ خود میتوانید از فایل های لایه باز سربرگ موجود در بلیزطرح دیدن کنید و در صورت نیاز با پرداخت هزینه بسیار کم طرح سربرگ لایه باز موردنیاز خود را خریداری و دانلود کنید.

بستن مشاهده بیشتر